Bezpieczne płatności

Z jakiego sposobu płatności mogę skorzystać, aby zrealizować moje zakupy?

 • Dysponujemy następującymi formami płatności: PayU, VISA, MasterCard, mTransfer, MultiTransfer, Inteligo, Przelew24, iPKO, Alior Sync, Alior Bank, Nordea, Pekao, Crédit Agricole, Millennium, MeritumBank, ING, PBS, Idea.

  visa mastercard mBank MultiTransferpłace z inteligoprzelewpłacę z iPKOalliorSync ALIOR BANK  Nordea Płać z NordeaPekao24PRZELEW ONLINE         MILLENIUM MERITUBANKPRZELEW  PŁAĆ Z ING  eurobank   payu

  • PBSbank    bankBPH
    
   Dlaczego moja karta kredytowa może być nieprzyjęta?
   Twoja karta kredytowa może być nieprzyjęta przez jedną z następujących przyczyn:
   - Karta może być nieważna. Sprawdź, czy Twoja karta nie przekroczyła daty ważności.
   - Możliwe, że został osiągnięty limit na karcie. Skonsultuj z Twoim bankiem, czy karta nie przekroczyła kwoty przeznaczonej na realizację zakupów.Możliwe, że niektóre z wprowadzonych danych są nieprawidłowe. Sprawdź, czy prawidłowo wypełniłeś wszystkie niezbędne pola.

   Czy używanie mojej karty kredytowej na stronie internetowej jest bezpieczne?
   Tak, dane są przekazywane w zaszyfrowany sposób SSL. Przy płatnościach kartą Visa i Mastercard będą akceptowane jedynie transakcje SET (Secure Electronic Transaction). Po sprawdzeniu, czy karta należy do systemu SET, system skontaktuje się z bankiem, który ją wydał, aby kupujący autoryzował zakup. Gdy bank potwierdzi autentyczność, dokonamy obciążenia na karcie. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie anulowane.